Новини палати

6 лютого о 15:00 в Прес-центрі УНІАН (вул. Хрещатик, 4, конференц-зал) відбудеться прес-конференція з онлайн-трансляцією на тему «Законопроект № 8121 – захист від аграрного рейдерства».

Проблеми аграрного рейдерства досі не подолані та набувають особливої актуальності із наближенням відкриття ринку купівлі-продажу сільськогосподарських земель. Рейдерство, спричинене, передусім, недосконалим законодавством, створює перешкоди в залученні інвестицій в аграрний сектор, загрожує праву власності громадян та юридичних осіб.

Комплексне вирішення вказаних проблем пропонується законопроектом № 8121 «Про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких інших законодавчих актів щодо протидії рейдерству» (нараз готується до повторного розгляду в парламенті).

Антирейдерський законопроект № 8121 спрямований на законодавче врегулювання питань захисту майнових прав власників та користувачів земельних ділянок, запобігання протиправному поглинанню і захопленню аграрних підприємств.

Під час прес-конференції будуть розглянуті основні зміни, які пропонуються законопроектом № 8121, та окреслена подальша доля цієї законодавчої ініціативи.

Учасники:

Олександр Бакуменко, народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин;

Олег Кулініч, народний депутат України, голова підкомітету з питань земельних відносин Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин;

Руслан Сидорович, народний депутат України;

Ольга Оніщук, перший віце-президент Нотаріальної палати України.

Реєстрація журналістів – на місці, за редакційними посвідченнями.

З додатковими питаннями звертайтеся до прес-служби Нотаріальної палати України – тел. (044) 230-72-82, (093) 845-07-85, е-mail: press@npu.org.ua, Юлія Шешуряк.

Переглядів:
стрічка новин