Новини палати

Шановні нотаріуси!

До вашої уваги – відеозапис круглого столу, на якому було презентовано лист Міністерства юстиції, що став результатом співпраці НПУ та Мінюсту щодо вирішення питань зі сфери здійснення державної реєстрації, які турбують нотаріальну спільноту.

Під час перегляду даного відеозапису ви зможете почути відповіді на наступні питання:

1. Чи може нотаріус, який веде спадкову справу, зареєструвати право власності за спадкодавцем в порядку, передбаченому п. 66 на декілька об`єктів нерухомості, що розташовані в різних регіонах України?

2. Як правильно перенести дані зі спецрозділу ДРРП про оренду до відкритого розділу ДРРП у разі виявлення помилки у відомостях?

3. Чи можна провести державну реєстрацію припинення іпотеки, відступлення прав іпотекодержателем за іпотечним договором у разі наявності інших обтяжень?

4. Чи можна додати електронні копії документів після завершення процедури державної реєстрації?

5. Як зареєструвати зміну часток у спільній сумісній власності на часткову?

6. Як правильно переносити дані про співвласників із ДЗК до ДРРП?

7. Яка процедура уточнення даних в ДЗК?

8. Скільки заяв подається у разі здійснення  державної реєстрації права власності на будівлю з одночасним набуттям речових прав на земельну ділянку, на якій вона розташована?

9. Чи несе відповідальність державний реєстратор за дії попереднього державного реєстратора та за достовірність поданих йому документів?

10. Чи можна проводити державну реєстрацію у разі відсутності технічної взаємодії з ДЗК та ЄРД?

11. Чи є перспективи вдосконалення критеріїв проведення моніторингу реєстраційних дій, а також введення диференційної системи санкцій за порушення при здійсненні реєстраційних дій у сфері державної реєстрації?

Переглядів:
стрічка новин