Шановні нотаріуси!

Нотаріальна палата України запрошує вас підвищити професійний рівень за темою «Законодавчі зміни державної реєстрації прав на нерухоме майно. Функції та алгоритми дій державного реєстратора».

Дата проведення: 7 листопада 2019 року

Місце проведення: м. Черкаси, вул. Верхня Горова, 145, ГРК «Апельсин», конференц-зал.

Час проведення: 11:00 – 17:00, реєстрація з 09:00 до 10:00.

Доповідач:

Анатолій ЛЕЩЕНКО, заступник директора Департаменту приватного права, начальник управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Міністерства юстиції України; співавтор більшості законодавчих і підзаконних актів з питань державної реєстрації.

У програмі:

І.  Практичний коментар Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту права власності» (законопроект № 1056-1).
Огляд змін, які впливають на роботу нотаріуса/реєстратора.
Відповідальність за порушення законодавства в сфері реєстрації.
Визначення обсягу цивільної дієздатності фізичних осіб, цивільної правоздатності та дієздатності юридичних осіб тощо.

ІІ.  Огляд та «покроковий» аналіз порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно з урахуванням актуальних змін в законодавстві.
Прийняття та формування заяв у сфері державної реєстрації. Розгляд понятійного апарату «набуття», «зміна» та «припинення» для правильного формування заяв. Відмінність заяв про державну реєстрацію прав у зв’язку зі зміною права і заяв про внесення змін до записів ДРРП.
Сканування документів, поданих для державної реєстрації прав. Технічні вимоги до сканованих копій, у тому числі до візуального зображення документів.
Встановлення черговості розгляду поданих документів. Суть, основні завдання реєстратора. Здійснення пошуків по базі даних заяв ДРРП.
Розгляд документів та встановлення підстав для відмови у проведенні державної реєстрації прав. Суть цієї процедури. Огляд найбільш типових підстав для відмови у проведенні державної реєстрації прав, у тому числі помилок, які допускаються державними реєстраторами. Здійснення пошуків в ДРРП як механізм отримання відомостей, необхідних для встановлення підстав для відмови у проведенні державної реєстрації прав. Використання реєстру боржників для застосування підстави для відмови у проведені державної реєстрації прав.
Внесення відомостей до ДРРП про речові права та про об’єкти таких прав. Відомості про земельну ділянку, що вносяться до ДРРП. Відомості про житлові будинки, будівлі, споруди, що вносяться до ДРРП. Суть створення Реєстру об’єктів нерухомого майна. Внесення відомостей про співвласників до ДРРП. Покроковий алгоритм дій державного реєстратора під час реєстрації права спільної власності. Погашення записів у РПВН, алгоритми дій.

ІІI. Державна реєстрація прав залежно від способу набуття права та об’єкта нерухомого майна.
Державна реєстрація права власності на новостворене майно за забудовником.
Державна реєстрація права власності на об’єкти, побудовані до 5 серпня 1992 року.
Державна реєстрація права власності за інвестором, членом кооперативу чи іншою особою, яка набула майнові права.
Державна реєстрація права власності на об’єкт нерухомого майна після проведення реконструкції.
Державна реєстрація прав у результаті поділу об’єкта нерухомого майна.
Державна реєстрація права власності на об’єкт незавершеного будівництва.
Державна реєстрація прав за заявою спадкоємця.
Державна реєстрація прав на підставі рішень судів.
Державна реєстрація земельних ділянок. Поділ і виділ. Інші проблемні аспекти.

УМОВИ УЧАСТІ

Участь – безкоштовна, за рахунок членських внесків до НПУ.

Видається сертифікат про підвищення професійного рівня.

Повна відсутність заборгованості по сплаті членських внесків до НПУ (дізнатися про заборгованість можна в бухгалтерії НПУ за телефоном (044) 230-72-79).

Обов’язкова попередня реєстрація. Кількість місць обмежена, реєстрацію може бути закрито завчасно у випадку заповнення кількості місць.

РЕЄСТРАЦІЮ ЗАКРИТО!

Питання програми  можуть змінюватися на розсуд організатора.

Довідки за телефоном (044) 230-72-75

Також 7 листопада відбудуться  загальні збори нотаріусів Черкаської області

Переглядів:
стрічка новин