Шановні нотаріуси! 28 квітня 2020 року набудуть чинності суттєві законодавчі зміни у сфері фінмоніторингу, які стосуються і нотаріусів як спеціально визначених суб‘єктів.

Відділення Нотаріальної палати України в Дніпропетровській області запрошує нотаріусів взяти участь у семінарі на тему “Законодавчі зміни з фінансового моніторингу в діяльності нотаріуса як СПФМ”, який буде проводитись дистанційно, з урахуванням умов карантину.

Дата проведення 24 квітня 2020 року, початок об 11:00

Лектор – Сергій Яровий, експерт з практичних питань проведення фінансового моніторингу суб`єктами первинного фінансового моніторингу, тривалий час працював керівником підрозділу Держфінмоніторингу, з 2004 року викладає у ВНЗ України практичні аспекти, специфіку виконання законодавчих та нормативно-правових актів з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом або фінансуванню тероризму.

Семінар буде транслюватись на спеціальній платформі в мережі Інтернет, посилання на яку ви отримаєте напередодні проведення. Під час семінару буде можливість задавати питання лектору онлайн.

Участь в заході – безкоштовна, за рахунок членських внесків. Доступ до перегляду буде відкритий тим нотаріусам, які не мають заборгованості зі сплати членських внесків. Учасникам семінару видається сертифікат.

Програма семінару

Нова редакція Закону України “Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення”, який набирає чинності  29.04.2020, зокрема, вимоги до нотаріусів у якості СПФМ:
– заходи з належної перевірки клієнтів;
– порогові фінансові операції;
– підозрілі фінансові операції (діяльність);
– замороження активів;
– зупинення фінансових операцій;
– подання інформації з питань фінансового моніторингу до Держфінмоніторингу;
– відповідальність за порушення вимог законодавства у сфері запобігання та протидії.

Учасникам семінару надається повний збірник нормативно-правових актів (на електронних носіях), які стосуються діяльності нотаріусів у якості СПФМ, чинних на дату проведення семінару.

Протягом місяця після проведення семінару на всі запитання, надіслані засобами електронної пошти, надаються термінові письмові консультації (з посиланням на відповідні норми чинного законодавства) з питань діяльності нотаріусів у якості СПФМ.

УВАГА! СЕМІНАР ПРОВОДИТЬСЯ ON-LINE, ТОМУ НЕ ПЕРЕДБАЧАЄ ПРИСУТНОСТІ УЧАСНИКІВ В ЛЕКЦІЙНОМУ ЗАЛІ, КОЖЕН ДИВИТЬСЯ ПРЯМУ ТРАНСЛЯЦІЮ НА ВЛАСНОМУ КОМП’ЮТЕРІ, ДЛЯ ЦЬОГО ВІН БУДЕ ПІДКЛЮЧЕНИЙ ДО СПЕЦІАЛЬНОЇ ПЛАТФОРМИ. ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ТЕХНІЧНЕ МОДЕРАТОРСТВО, ЩО ГАРАНТУЄ ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ КОЖНОГО.

РЕЄСТРАЦІЯ

Для реєстрації на семінар необхідно заповнити форму за посиланням 

Зверніть увагу! В графі «номер телефону» необхідно вказати свій телефон без додаткових символів у форматі
0671111111

Телефони для довідок:
0991300920
0994233354

Переглядів:
стрічка новин