Головне територіальне управління юстиції у місті Києві запрошує нотаріусів київських державних нотаріальних контор та приватних нотаріусів Київського міського нотаріального округу відвідати безкоштовний семінар на тему «Оформлення та ведення спадкових справ. Актуальні питання нотаріальної практики. Огляд змін до законодавства в сфері нотаріальної діяльності та реєстраційних дій, а також в сфері регулювання порядку тимчасового виїзду дитини за кордон».

Окрім того, для усіх нотаріусів України буде здійснюватися онлайн-трансляція семінару.

У семінарі візьме участь президент Нотаріальної палати України Володимир Марченко.

Дата та час проведення: 03 жовтня 2018 року, початок о 14:00

Місце проведення: м. Київ, пров. Музейний, 2-Д (актова зала)

Доповідачі:

Олена Кирилюк, віце-президент Нотаріальної палати України, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу, кандидат юридичних наук;

Ірина Петрова, член комісії Нотаріальної палати України з питань зовнішнього співробітництва, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу, кандидат юридичних наук.

РЕЄСТРАЦІЯ (необхідно заповнити реєстраційні форми за посиланнями):

https://goo.gl/forms/AUfKwjeVAcbOn2oy1 – якщо ви київський нотаріус та бажаєте брати участь у семінарі безпосередньо у місці його проведенні (кількість місць обмежена!);

https://goo.gl/forms/I45WFLCeTOZA0ubf1 – для онлайн-перегляду семінару з будь-якого зручного для вас місця (кількість місць необмежена, можуть брати участь нотаріуси з будь-якого нотаріального округу).

Переглядів:
стрічка новин