УВАГА! Сайт працює у тестовому режимі.

Нотаріальна палата України (НПУ), об’єднуючи нотаріусів з усієї України, працює на підвищення професійних стандартів, захист їхніх прав і інтересів, прагне до гідного сприйняття нотаріату, його ролі і місця в юридичній і громадській системі.

Ми – найважливіша частина глобальної системи юриспруденції, пов’язана при цьому з українським суспільством і кожним його громадянином. Ми працюємо для своїх членів, сприяємо підвищенню статусу і авторитету професії нотаріуса, впровадженню в Україні найвищої нотаріальної етики. Уся наша діяльність і наші рішення спираються на унікальний досвід, майстерність команди професіоналів високого рівня і інноваційні технології.

Цінності НПУ:

Незалежність. Наша робота будується виключно на принципах законності, незалежності, помножена на переконання об’єктивності і неупередженості.

Відповідальність. Точність, безпека і надійність у всьому, що ми робимо, – результат постійного розвитку і вдосконалення умінь і навичок наших членів. Керуючись спільними цілями, ми несемо єдину відповідальність за результати нашої праці і прийняті нами рішення.

Цілісність – розуміння своєї ролі і виконання своїх суспільних обов’язків, активна життєва позиція і робота на благо кращого майбутнього України у всі часи служили нам опорою. Наша відданість справі перетворює знання і досвід на упевненість в нотаріаті з боку українського суспільства.

Оновлення – постійне вдосконалення, навчання і впровадження в щоденну практику передових рішень і технологій, незважаючи на консервативність Професії нотаріуса, – запорука довіри до нас з боку членів і суспільства. Ми уміємо жити у світі, що постійно змінюється, ми відкриті можливостям і реалізуємо іх.

Бачення НПУ:

Високі стандарти нотаріату забезпечують справедливість в суспільстві.

стрічка новин