УВАГА! Сайт працює у тестовому режимі.

Шановні нотаріуси!

Нотаріальна палата України запрошує на семінар-практикум «І. ЗМІНИ ПОРЯДКУ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ТА ЇХ ОБТЯЖЕНЬ. ПОРЯДОК ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО. ІІ. ЗМІНИ В ПРОЦЕДУРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ЮРИДИЧНИХ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ – ПІДПРИЄМЦІВ: ПРАКТИЧНІ ПИТАННЯ ТА АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ».

Дата проведення: 23 червня (субота) 2018 року

Місце проведення: м. Полтава, вул. Котляревського, 22б (конференц-зал в бізнес-центрі)

Час проведення: 10.00 – 16.00, початок реєстрації о 09.00.

Організатор: Нотаріальна палата України

Участь – безкоштовна, за рахунок членських внесків до НПУ. Видається сертифікат про підвищення професійного рівня.

У програмі семінару:

І. Зміни Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Порядок ведення державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

ІІ. Зміни в процедурі державної реєстрації юридичних та фізичних осіб – підприємців: практичні питання та актуальні проблеми.

Доповідачі:

Анатолій ЛЕЩЕНКО – заступник директора Департамента приватного права – начальник Управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Міністерства юстиції України;

Віталій ЖЕЛІНСЬКИЙ – державний реєстратор, начальник відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців Шевченківської районної в м. Києві державної адміністрації.

УВАГА! УМОВИ УЧАСТІ

Повна відсутність заборгованості по сплаті членських внесків до НПУ станом на 01.06.2018.

ОБОВ’ЯЗКОВА попередня реєстрація до 22 червня (п’ятниця) за посиланням: http://reg.npu.in.ua/, кількість місць обмежена!

Тематика  та питання програми семінару-практикуму може змінюватися на розсуд Організатора. Довідки за телефонами (044) 230-72-88, (044) 230-72-75, у робочий час з 8.30 до 16.30.

Переглядів:
стрічка новин