Нотаріальна палата України закликає нотаріусів вписати своє ім’я в спортивну історію України та взяти участь у 9th Wizz Air Kyiv City Marathon 2018 , який відбудеться 7 жовтня 2018 року, напередодні Дня юриста.

9th Wizz Air Kyiv City Marathon 2018 – спортивний захід світового рівня, можливість випробувати свої можливості, відчути енергію спорту та насолодитися спілкуванням із друзями. Очікується близько 13 тисяч учасників, серед яких представники різноманітних професіональних сфер, в тому числі й юридичної.

Забіги відбуватимуться на дистанції 2 км, 5 км, естафета (4х10 км), 21 км і 42 км. Учасники заходу отримають, зокрема, ваучер Wizz Air номіналом 20 євро.

За ініціативою Нотаріальної палати України кожному учаснику-нотаріусу організатори надають знижку в розмірі -30% (окрім благодійного та дитячого забігів).

Знижку можна отримати, вказавши під час реєстрації на сайті  спеціальний промокод.

Для отримання промокоду та інструкції по реєстрації надішліть свої дані (ПІБ та номер свідоцтва) на адресу press@npu.org.ua.

Звертаємо увагу, що кількість місць на кожній дистанції обмежена, тому радимо реєструватися уже зараз!

Для підтримання командного духу та яскравої презентації команди Нотаріальної палати України пропонуємо одягнути на забіги футболки із символікою НПУ. Для вирішення питання щодо можливості колективного замовлення звертайтеся за адресою press@npu.org.ua.

Програма 9th Wizz Air Kyiv City Marathon 2018

Переглядів:
стрічка новин